Zverejnené

Leto v BALÍK PLUS sa začalo s veľkým nadšením

V priestoroch našej kancelárie BALÍK PLUS v Bratislave sme mali tú česť privítať Niko ...

Zverejnené

Vklady do balíkov fungujú dobre pre propagáciu značky a zvýšenie predaja

Nedávne údaje od spoločností ukazujú, že práca na návštevnosti a výkonnej stratégie n ...

Zverejnené

Ako zvládnuť pokles predajov po zimnej TOP sezóne: 6 marketingových tipov pre e-shopy.

Blíži sa Black Friday a Vianoces a pravdepodobne ste si už všimli zvýšený počet objednávok vo vašom e-shope. Nasledujúce týždne budete zaneprázdnení prijímaním objednávok, balením a odosielaním balíčkov všetkým svojim zákazníkom a budete si užívať tút ...

Zverejnené

BALÍK PLUS bude na eCA Conference 2023 v Sofii

BALÍK PLUS tím je vždy zvedavý na ďalšie novinky zo sveta ecommerce.

Zverejnené

Čo sa udialo v BALÍK PLUS za posledné obdobie?

Posledný mesiac bol u nás v BALÍK PLUS rušnejší a dynamickejší, čo spôsobilo niekoľko zaujímavých eventov, vďaka ktorým sme mohli byť k našim partnerom a klientom bližšie a diskutovať na najpálčivejšie otázky týchto dní.

Zverejnené

Livestreamové nakupovanie: Čo je to a aké sú jeho výhody?

V posledných mesiacoch je veľmi populárne livestreamové nakupovanie. Spomalenie spotrebiteľských výdavkov a aktuálna recesia vedie k tomu, že reklama sa vracia do tohto upadajúceho odvetvia marketingovej komunikácie nielen e-shopov.

Zverejnené

Komunikujte s existujúcimi zákazníkmi prostredníctvom balíkov

Prečo nevyužiť na komunikáciu so zákazníkmi vaše vlastné balíky? Udržať si existujúcich zákazníkov je pre väčšinu firiem výrazne lacnejšie, ako získať nových. Vklady do balíkov sú mimoriadne efektívnou, ale lacnou reklamou pre každého.

Zverejnené

Prečo vkladať prílohy do balíkov?

Presýtený trh núti predajcov prichádzať stále s novými, kreatívnymi riešeniami, ako sa odlíšiť od konkurencie a nestratiť sa v záplave ostatných e-shopov. Ako osloviť zákazníka a dať mu pridanú hodnotu, aby ste získali kontinuálny nárast tržieb a budo ...

Zverejnené

Je radosť nakupovať v Answear. Už vieme prečo!

ANSWEAR.hu a maďarská pobočka BALÍK PLUS začali spolupracovať v roku 2017. Odvtedy mali viac spoločných projektov vo forme print kupónov a online kampaní na kupónovom portáli KUPLIO.hu.