Zverejnené

Najväčší zraz SEO-expertov v Bratislave

Chcete získať SEO-informácie z prvej ruky?

Zverejnené

Chystáte sa na RESHOPER 2020?

Nenechajte si ujsť príležitosť stretnúť sa s nielen českými lídrami v oblasti obchodu a online marketingu na RESHOPER 2020.

Zverejnené

Kupónový marketing nie je nástrojom len pre internetové obchody

Zľavové kupóny a kódy sú na prvý pohľad spájané s módnym a kozmetickým priemyslom.

Zverejnené

Zľavové kupóny Peek&Cloppenburg nie sú len o zľave

Bez ohľadu na to, či nakupujete v e-shopoch alebo obchodných centrách, určite sa stretávate so zľavovými kupónmi. Z pohľadu zákazníka je to naozaj zaujímavá ponuka.

Zverejnené

Ak slnečné okuliare, tak zo Smartoptika.hu

Teploty stúpajú a slnečné lúče naberajú na sile. Je čas pripraviť si slnečné okuliare. Aj toto leto budú neoddeliteľnou súčasťou každého z nás.

Zverejnené

Stoklasa, viac ako sto radostí

S cieľom upevniť líderskú pozíciu na Českom trhu a posilniť povedomie značky STOKLASA na Slovenskom, Maďarskom a Poľskom trhu spoločnosť vstupuje do jarnej kampane zľavovým kupónom -20 % na celý sortiment v eshope.

Zverejnené

Konferencia INTERNET HUNGARY 2018

Už od roku 1999 prináša účastníkom nové analýzy, medzinárodné informácie, vládne programy zamerané na informatizáciu spoločnosti v Maďarsku.

Zverejnené

Narodeninová oslava Philips

Spoločnosť Philips Česká republika s.r.o. osalvuje svoje 23. narodeniny. Pri tejto výnimočnej príležitosti spustili aj svoj nový e-shop.

Zverejnené

E-shop Oblečsadoroboty.sk myslí na svojich zákazníkov aj v ich voľnom čase

Práve preto vznikol e-shop www.oblecsadoroboty.sk, ktorý sa snaží podnikateľom, firmám i jednotlivcom zjednodušiť nákup odevov, obuvi a iný ochranných pomôcok.