Staňte sa naším partnerom

Sieť BALÍK PLUS súčasnosti distribuuje cez zasielateľských partnerov už viac ako 700 tisíc reklamných príloh mesačne. Pre partnerov sú prílohy atraktívnou možnosťou, ako znižovať náklady a súčasne ponúkať zákazníkom pridanú hodnotu.

Máte svoj vlastný internetový obchod a chcete sa stať súčasťou siete BALÍK PLUS, aby ste mohli ponúknuť svojim zákazníkom atraktívnu pridanú hodnotu vo forme zľavových kupónov a reklamných vzoriek? Začnite generovať dodatočné výnosy za vkladanie reklamných príloh do vašich balíkov. Staňte sa členom a zaregistruje svoj e-shop >>

nwl-balik-infografika-0916-2-sk

Výhody partnerstva

Členstvo v sieti BALÍK PLUS je nezáväzné a úplne zadarmo. Aj dodanie reklamných príloh na vami určené miesto je bezplatné. Vytvorili sme aplikáciu, ktorá vám aj nám umožní mať prehľad o všetkých realizovaných vkladoch do balíkov a pritom vás administratívne len minimálne zaťaží.

Systém odmeňovania je prehľadný a transparentný. Výška odmeny za vkladanie je vám oznámená vždy pred samotným začatím vkladania reklamných príloh do balíkov. Môžete tak dlhodobo a spoľahlivo plánovať svoje príjmy z predaja vašich balíkových kapacít.

Pri vzorkách produktov profitujete okrem odmeny aj z dodatočne vyššej spokojnosti zákazníkov. Vaši zákazníci tak dostanú zadarmo reklamný produkt od ďalších predajcov, ktorý bol vami priložený (napr. priložené vzorky kávy alebo kozmetického prípravku).

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na info@balikplus.sk. Bližšie informácie o členstve v sieti BALÍK PLUS nájdete na www.balikplus.sk    

Ďalšie novinky
Rozhovor s marketingovým manažérom answear.hu
Je radosť nakupovať v Answear. Už vieme prečo!
ANSWEAR.hu a maďarská pobočka BALÍK PLUS začali spolupracovať v roku 2017 a od tej doby mali... Celý článok >>
BP_zraz_930x300
Najväčší zraz SEO-expertov v Bratislave
Chcete získať SEO-informácie z prvej ruky? Určite si nenechajte újsť najväčšiu SEO konferenc... Celý článok >>
Reshoper 2020 - Program - Vstup zadarma
Chystáte sa na RESHOPER 2020?
Rok 2020 otvára jeden z najväčších e-commerce eventov roka. Nenechajte si ujsť príležitosť s... Celý článok >>