Staňte sa naším partnerom

Sieť BALÍK PLUS súčasnosti distribuuje cez zasielateľských partnerov už viac ako 700 tisíc reklamných príloh mesačne. Pre partnerov sú prílohy atraktívnou možnosťou, ako znižovať náklady a súčasne ponúkať zákazníkom pridanú hodnotu.

Máte svoj vlastný internetový obchod a chcete sa stať súčasťou siete BALÍK PLUS, aby ste mohli ponúknuť svojim zákazníkom atraktívnu pridanú hodnotu vo forme zľavových kupónov a reklamných vzoriek? Začnite generovať dodatočné výnosy za vkladanie reklamných príloh do vašich balíkov. Staňte sa členom a zaregistruje svoj e-shop >>

nwl-balik-infografika-0916-2-sk

Výhody partnerstva

Členstvo v sieti BALÍK PLUS je nezáväzné a úplne zadarmo. Aj dodanie reklamných príloh na vami určené miesto je bezplatné. Vytvorili sme aplikáciu, ktorá vám aj nám umožní mať prehľad o všetkých realizovaných vkladoch do balíkov a pritom vás administratívne len minimálne zaťaží.

Systém odmeňovania je prehľadný a transparentný. Výška odmeny za vkladanie je vám oznámená vždy pred samotným začatím vkladania reklamných príloh do balíkov. Môžete tak dlhodobo a spoľahlivo plánovať svoje príjmy z predaja vašich balíkových kapacít.

Pri vzorkách produktov profitujete okrem odmeny aj z dodatočne vyššej spokojnosti zákazníkov. Vaši zákazníci tak dostanú zadarmo reklamný produkt od ďalších predajcov, ktorý bol vami priložený (napr. priložené vzorky kávy alebo kozmetického prípravku).

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na info@balikplus.sk. Bližšie informácie o členstve v sieti BALÍK PLUS nájdete na www.balikplus.sk    

Ďalšie novinky
Blog_cover_bp_loyalty_notext_210609
Komunikujte s existujúcimi zákazníkmi prostredníctvom BALÍK PLUS LOYALTY
Prečo nevyužiť na komunikáciu so zákazníkmi vaše vlastné balíky? Udržať si existujúcich záka... Celý článok >>
vklady do balíkov
Prečo vkladať prílohy do balíkov?
Presýtený trh núti predajcov prichádzať stále s novými,  kreatívnymi riešeniami, ako sa odlí... Celý článok >>
Akvizičná kampaň factcool.com
Kampaň e-shopu factcool.com zasiahne až 1,9 mil. on-line nakupujúcich
Znalcom módnych e-shopov internetový obchod factcool.com nemusíme zvlášť predstavovať. Inter... Celý článok >>