blog_katalogladies2018_bezbuttonu

Odmeňte verného e-shop zákazníka!

Hľadáte spôsob ako posilniť lojalitu online zákazníka? Skúste to tlačeným katalógom so zľavovými kupónmi.

Lojálny zákazník si zaslúži viac. Odmena za opakovaný nákup, odmena za odporúčanie známemu, odmena za vernosť priťahuje a prehlbuje vzťahy v B2B a ešte silnejšie v B2C segmente. Jednými z najefektívnejších odmien, ktoré zároveň motivujú k ďalšiemu nákupu sú reklamné predmety, vzorky zadarmo a v neposlednom rade aj zľavové kupóny a zľavové kódy.

Ak ste eshop, ktorý uplatňuje vzťahový marketing vo svojom podnikaní a využívate túto formu posilňovania vzťahov so zákazníkmi, dávame do pozornosti tlačený OFFLINE BONUS KATALÓG s demografickým cielením.

S príchodom jari vychádza jarná edícia tohto katalógu zameraná na online nakupujúce ženy s názvom LADIES 01/2018. Na dvanástich stranách im ponúka exkluzívne zľavy a zľavové kódy z rôznych eshopov. Katalóg vychádza v náklade 60 tisíc kusov a má veľmi pozitívny ohlas u našich partnerských eshopoch a ich zákazníkov.  Však nie je sa čo čudovať! K radosti z dodaného tovaru pridávate naviac radosť v podobe 11-tich zľavových kódov do ďalších zaujímavých eshopov. Tak nezabúdajte na  svojich verných zákazníkov a objednajte si katalógy ako prílohu na vklad do balíka v našej partnerskej zóne.

button_dopartnerskejzony

Ak ste ešte objednávku v partnerskej zóne nerobili a potrebujete usmerniť kontaktujte svojho obchodného zástupcu alebo nám napíšte na info@balikplus.sk.

Ďalšie novinky
Akvizičná kampaň factcool.com
Kampaň e-shopu factcool.com zasiahne až 1,9 mil. on-line nakupujúcich
Znalcom módnych e-shopov internetový obchod factcool.com nemusíme zvlášť predstavovať. Inter... Celý článok >>
Rozhovor s marketingovým manažérom answear.hu
Je radosť nakupovať v Answear. Už vieme prečo!
ANSWEAR.hu a maďarská pobočka BALÍK PLUS začali spolupracovať v roku 2017 a od tej doby mali... Celý článok >>
BP_zraz_930x300
Najväčší zraz SEO-expertov v Bratislave
Chcete získať SEO-informácie z prvej ruky? Určite si nenechajte újsť najväčšiu SEO konferenc... Celý článok >>