Zverejnené

Neustále vzdelávanie v trendoch ecommerce je jedným z dôvodom, prečo sme sa rozhodli zúčastniť sa eCA Conference 2023 v Sofii, organizovanej eCommerceAcademy.

5.10.2023 strávime celý deň v budove John Atanasoff Forum v Sofii počas ktorého sa budeme učiť o najlepších praktikách pre úspech vo svete online predaja za rok 2023.

Na eCa Conference 2023 sa neplánujeme zúčastniť len ako učastníci. Počas celého dňa nás nájdete aj v našom vlastnom PAKET PLUS (naša bulharská pobočka) vystavovateľskom stánku, kde náš team bude pripravený sa s Vami porozprávať o výhodach a sile vkladov do balíkov a insert marketingu.

Na eCA Conference 2023 sa môžu účastníci tešiť na 15 speakrov z ecommerce odvetvia na bulharskom trhu, ktorí sa podelia o svoje bohaté skúsenosti a ich najosvedčenejšie praktiky s viac ako 200 účastníkmi a 20+ vystavovateľmi.

 

 

I keď veľkosťou nepatrí táto konferencia k najväčším, no program bude plný zaujímavých prednášok, počas ktorých sa napríklad dozviete ako, Tik Tok môže pomôcť Vášmu businessu alebo aké sú časté chyby pri práci so SEO.

Program na celý deň je veľmi zaujímavý a náš team sa veľmi teší na túto konferenciu v hlavnom meste Bulharska. Sme si istí, že to bude deň plný príjemných rozhovorov a stretnutí s našimi klientmi, či možnosť sa osobne spoznať s novými, potencionálnymi klientmi.

 

 

Pre účastníkov konferencie sme si pripravili malé prekvapenie. Ak chcete zistiť viac, navštívte náš stánok 5 Októbra na #eCAconference 2023.

 

 

Title photo by The Climate Reality Project on Unsplas