Zverejnené

Podľa výskumu spoločnosti Nest Commerce budovanie povedomia o značke zvyšuje účinnosť kľúčových marketingových kampaní zameraných na predaj.

Nedávne údaje od spoločností ukazujú, že práca na návštevnosti a výkonnej stratégie naraz pomáha zvýšiť ukazovateľ ROAS (Return of Advertising Spend) o 31%. Spoločnosti, ktoré nevenovali pozornosť budovaniu značky, naopak zažili pokles ROAS počas roka v priemere o 32%.

Očakáva sa, že tento trend podľa Nest Commerce bude pokračovať, čo by marketingové oddelenia a výkonní pracovníci spoločností mali zohľadniť pri vypracúvaní stratégií. V BALÍK PLUS to už dlho vieme. O ukazovateľoch ROMI, ktoré umožňujú úspešné kampane s tlačenými reklamnými prílohami, sa môžete dočítať v našom najnovšom case study s Möbelix.

ROAS Of YoY brands

5 Kľúčových výhod vkladov do balíkov

Chceme sa s vami podeliť o to, prečo vouchery fungujú tak dobre:

1. Váš kupón sa nedostane k osobe v nevhodný čas ani na nevhodné miesto. Príde k zákazníkovi domov spolu s balíkom, ktorý očakával. Takže prvý dojem z ponuky vytvorí pozitívne emócie.

2. Letáky zvyšujú dôveru k vašej značke, keďže zákazník vás vníma ako partnera e-shopu, kde už uskutočnili nákup. Nemusíte dodatočne dokazovať svoju spoľahlivosť. Navyše všetko, čo je v balíku si zákazník určite prezrie, považuje to za dôležité. S vhodným dizajnom kupónu si vašu značku ľahko zapamätá. A ľudia sú zvyknutí kupovať od firiem, ktoré poznajú.

3. Online reklama sa stala známym atribútom vyhľadávacích nástrojov a webových stránok. Ľudské oko sa už naučilo ju ignorovať a rýchlo nájsť „krížik“, aby zatvorilo otravné okno. Váš zľavový kupón nebude ignorovaný. Pravdepodobne bude ešte nejaký čas ležať na konferenčnom stole. V dôsledku čoho sa k nemu človek niekoľko krát vráti.

4. Nízka cena vkladu reklamného letáka do balíkov umožňuje malým firmám používať tento druh marketingovej kampane. BALÍK PLUS ponúka možnosť získať 1 potenciálneho zákazníka už od 0,01 € prostredníctvom kupónových katalógov.


5. Off-line spája online, takže môžete použiť Insert Marketing kampaň na zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok. Sledovať zdroj trafiku viete vďaka použitiu QR kódov a unikátnych URL.

Chcete vytvoriť aj vy vlastnú propagačnú kampaň? Kontaktujte našich manažérov ešte dnes a získajte bezplatnú kalkuláciu.