Zverejnené

SmartOptika.hu, webshop kamennej predajne Optic World Exclusive, využila jarnú sezónu na pilotnú akvizičnú kampaň s atraktívnym zľavovým kupónom.

Využitie zľavového kódu

Viac ako 30 000 potenciálnym zákazníkom ponúka -35 % zľavu do e-shopu smartoptika.hu na výhodný nákup vybraných značiek slnečných okuliarov. Jednoduché uplatnenie zľavového kódu v nákupnom košíku motivuje za pár klikov získať špičkovú kvalitu svetoznámych značiek za výhodnú cenu.

Voucher smartoptika.hu oslovuje široké publikum s cielením na segmenty FASHION, BEAUTY, HOME & DECOR a MEDIA, pri ktorých je očakávaný nadpriemerný response. Zvolená platnosť kupónu 30.06. značí, ako efektívne e-shop využíva sezónne mesiace apríl až jún na zvýšenie návštevnosti a podporu predaja.

Sledujte náš blog aj naďalej a nechajte sa inšpirovať veľkými značkami a ich marketingovými aktivitami.

 

voucher_SmartOptika_hu

 

Profil spoločnosti

Optic World Exclusive pôsobí na trhu už od roku 1995. Je jedným z najväčších predajcov okuliarov, slnečných okuliarov a kontaktných šošoviek v Maďarsku. Zastupuje tri svetoznáme brandy Marcolin s.p.a. (Guess, Guess by Marchiano Gant; Marchon Europe) Tom Ford, Chloe and Nike; Luxottica CE a značky ako Ray-Ban, Oakley, Bvlgari a pod.

V súčasnosti obsluhuje viac ako 30 špecializovaných prevádzok s optikou a jej maloobchodný predaj sa nachádza až v 42 krajinách. Jej obchody nájdete v nákupných centrách v Budapešti a obchodných domoch Auchan po celom Maďarsku.

Leto bez okuliarov? Určite nie. Navštívte Smartoptika.hu a presvedčte sa sami!