smartoptika-hu-cover-blog-930x300_2

Ak slnečné okuliare, tak zo Smartoptika.hu

Teploty stúpajú, slnečné lúče naberajú na sile – pripravte si slnečné okuliare. Aj toto leto budú neoddeliteľnou súčasťou každého z nás. SmartOptika.hu, webshop kamennej predajne Optic World Exclusive, využila jarnú sezónu na pilotnú akvizičnú kampaň v rámci siete eshopov CSOMAG PLUSZ s atraktívnym zľavovým kupónom.

Viac ako 30 000 potenciálnym zákazníkom ponúka -35% zľavu do e-shopu smartoptika.hu na výhodný nákup vybraných značiek slnečných okuliarov. Jednoduché uplatnenie zľavového kódu v nákupnom košíku motivuje za pár klikov získať špičkovú kvalitu svetoznámych značiek za výhodnú cenu.

Voucher smartoptika.hu oslovuje široké publikum s cielením na segmenty FASHION, BEAUTY, HOME & DECOR a MEDIA, pri ktorých je očakávaný nadpriemerný response. Zvolená platnosť kupónu 30.06. značí, ako efektívne eshop využiva sezónne mesiace apríl až jún na zvýšenie návštevnosti a podporu predaja.

Sledujte náš blog aj naďalej a nechajte sa inšpirovať veľkými značkami a ich marketingovými aktivitami.

 voucher_SmartOptika_hu

 

Optic World Exclusive

pôsobí na trhu už od roku 1995 a je jeden z najväčších predajcov okuliarov, slnečných okuliarov a kontaktných šošoviek v Maďarsku. Zastupuje tri svetozmáme brandy Marcolin s.p.a. – Guess, Guess by Marchiano Gant; Marchon Europe – Tom Ford, Chloe and Nike;  Luxottica CE a značky ako Ray-Ban, Oakley, Bvlgari apod..

V súčasnosti obsluhuje viac ako 30 špecializovaných prevádzok s optikou a jej maloobchodný predaj sa nachádza až v 42 krajinách. Jej obchody nájdete v nákupných centrách v Budapešti a obchodných domoch Auchan po celom Maďarsku.

Leto bez okuliarov? – „No, to urcite nie!”  Navštívte Smartoptika.hu a presvedčte sa.

Ďalšie novinky
Blog_cover_bp_loyalty_notext_210609
Komunikujte s existujúcimi zákazníkmi prostredníctvom BALÍK PLUS LOYALTY
Prečo nevyužiť na komunikáciu so zákazníkmi vaše vlastné balíky? Udržať si existujúcich záka... Celý článok >>
vklady do balíkov
Prečo vkladať prílohy do balíkov?
Presýtený trh núti predajcov prichádzať stále s novými,  kreatívnymi riešeniami, ako sa odlí... Celý článok >>
Akvizičná kampaň factcool.com
Kampaň e-shopu factcool.com zasiahne až 1,9 mil. on-line nakupujúcich
Znalcom módnych e-shopov internetový obchod factcool.com nemusíme zvlášť predstavovať. Inter... Celý článok >>