Popularita zľavových kupónov rástla aj v roku 2015

V roku 2015 sieť BALÍK PLUS rozdistribuovala prostredníctvom vkladov do balíkov viac ako 4,3 milióna reklamných príloh pre svojich klientov. Do siete partnerov pribudlo viacero významných e-shopov, pričom ku koncu minulého roka bolo v rámci našej siete zaregistrovaných viac ako 750 internetových obchodov. Našim partnerom sme vyplatili za zrealizované vklady do balíkov a zaslané e-kupóny v potvrdzovacích mailoch viac ako 122 tisíc EUR.< infografika-0616-sk

Výsledky jednotlivých kampaní poukázali na kladenie väčšieho dôrazu na obsah, grafické prevedenie a formu. Hlavný dôraz by mal byť kladený na pridanou hodnotou pre zákazníka a formu jej prezentácie. Kupónové kampaň nie je len o zľave ale aj emóciách ako zákazník prijíma čo sa mu klient snaží ponúknuť.

Klienti sa naďalej zameriavali pri tejto forme komunikácie na akvizíciu nových zákazníkov ako aj na budovanie brandu a poznanosti značky. Priemerný respons z kupónových kampaní sa pohyboval na úrovni 0,8%, pričom najúspešnejšie kampane priesiahli 3%. Z pohľadu akvizičných cieľov dosahovali v priemere 30 – 40% získaných úplne nových zákazníkov, pričom najúspešnejšie kampane presahovali až 65%.

Ďalšie novinky
Akvizičná kampaň factcool.com
Kampaň e-shopu factcool.com zasiahne až 1,9 mil. on-line nakupujúcich
Znalcom módnych e-shopov internetový obchod factcool.com nemusíme zvlášť predstavovať. Inter... Celý článok >>
Rozhovor s marketingovým manažérom answear.hu
Je radosť nakupovať v Answear. Už vieme prečo!
ANSWEAR.hu a maďarská pobočka BALÍK PLUS začali spolupracovať v roku 2017 a od tej doby mali... Celý článok >>
BP_zraz_930x300
Najväčší zraz SEO-expertov v Bratislave
Chcete získať SEO-informácie z prvej ruky? Určite si nenechajte újsť najväčšiu SEO konferenc... Celý článok >>