Parfums – jeden z najväčších online obchodov v strednej Európe sa dohodol na exkluzívnej spolupráci so sieťou BALÍK PLUS

banner_2_parfums

Začiatkom roka sa sieť BALÍK PLUS dohodla na výhradnej spolupráci s jedným z najväčších internetových obchodov v strednej Európe – Parfums. V rámci spolupráce bude zabezpečovať pre klientov vkladanie do balíkov siete e-shopov Parfums nielen v Českej republike a na Slovensku, ale aj v ostatných krajinách, kde pôsobí – Poľsku, Maďarsku, Ukrajine, Rumunsku, Bulharsku a Slovinsku.

Zároveň sme pre Parfums pripravili jarnú kampaň s cieľom oslovenia a získania nových zákazníkov.  Kampaň bola lokalizovaná v rámci Slovenska a Českej republiky. Pri akcii bol zvolený ako nástroj zľavový voucher s dynamický kódom, ktorý klientovi umožní spätne vyhodnotiť konverziu z jednotlivých vybraných cieľových skupín. Kampaň bola naplánovaná na obdobie 3 mesiacov tak, aby zákazníci mali dostatočný časový priestor na reagovanie na uvedenú výhodnú ponuku.

banner_3_parfums

Radi by ste sa aj vy prezentovali v rámci našich kampaní? Viac informácií o  katalógoch a prebiehajúcich akciách nájdete tu.
 

Ďalšie novinky
Blog_cover_bp_loyalty_notext_210609
Komunikujte s existujúcimi zákazníkmi prostredníctvom BALÍK PLUS LOYALTY
Prečo nevyužiť na komunikáciu so zákazníkmi vaše vlastné balíky? Udržať si existujúcich záka... Celý článok >>
vklady do balíkov
Prečo vkladať prílohy do balíkov?
Presýtený trh núti predajcov prichádzať stále s novými,  kreatívnymi riešeniami, ako sa odlí... Celý článok >>
Akvizičná kampaň factcool.com
Kampaň e-shopu factcool.com zasiahne až 1,9 mil. on-line nakupujúcich
Znalcom módnych e-shopov internetový obchod factcool.com nemusíme zvlášť predstavovať. Inter... Celý článok >>