Sieť BALÍK PLUS

Sieť BALÍK PLUS pozostáva z veľkých, stredne veľkých a malých internetových obchodov. V súčasnosti distribuujeme cez zasielateľských partnerov už viac ako 400-tisíc reklamných príloh mesačne. Pre zasielateľov sú prílohy atraktívnou možnosťou, ako znižovať náklady a súčasne ponúkať zákazníkom pridanú hodnotu.

Sieť BALÍK PLUS

Klient

definuje cieľovú skupinu a ciele kampane

BALÍK PLUS

doručí reklamné prílohy zasielateľským partnerom a kontroluje zasielateľskú sieť

Internetové
obchody

povkladajú reklamné
prílohy do svojich balíkov

Kupujúci

spoja pozitívny nákupný zážitok s reklamnými prílohami a využijú výhodné ponuky

Spojením objemov balíkov internetových obchodov do jednej siete profitujú všetci – internetové obchody môžu zarábať prostredníctvom reklamných príloh v ich zásielkach a zároveň ponúkajú svojim zákazníkom pridanú hodnotu, klienti majú možnosť oslovovať vybranú cieľovú skupinu pozostávajúcu z aktívnych on-line kupujúcich cielene podľa kategórie, a to v relevantnom objeme.

Členstvo v sieti

Členstvo v sieti BALÍK PLUS je nezáväzné a úplne zadarmo. Aj dodanie reklamných príloh na vami určené miesto je bezplatné. Vytvorili sme aplikáciu, ktorá vám aj nám umožní mať prehľad o všetkých realizovaných vkladaniach do balíkov a pritom vás administratívne len minimálne zaťaží.

Systém odmeňovania

Systém odmeňovania je prehľadný a transparentný. Výška odmeny za vkladanie je vám oznámená vždy pred samotným začatím vkladania reklamných príloh do balíkov. Môžete tak dlhodobo a spoľahlivo plánovať svoje príjmy z predaja vašich balíkových kapacít.

Vzorky produktov

Pri vzorkách produktov profitujete okrem odmeny aj z dodatočne vyššej spokojnosti zákazníkov. Vaši zákazníci tak dostanú zadarmo reklamný produkt od ďalších predajcov, ktorý bol vami priložený (napr. priložené vzorky kávy alebo kozmetického prípravku).

Recent Posts

Ak slnečné okuliare, tak zo Smartoptika.hu

Teploty stúpajú, slnečné lúče naberajú na sile – pripravte si slnečné okuliare. Aj toto leto budú neoddeliteľnou súčasťou každého z nás. SmartOptika.hu, webshop kamennej predajne Optic World Exclusive, využila jarnú sezónu na pilotnú akvizičnú kampaň v rámci siete eshopov CSOMAG PLUSZ s atraktívnym zľavovým kupónom.

Viac ako 30 000 potenciálnym zákazníkom ponúka -35% zľavu do e-shopu smartoptika.hu na výhodný nákup vybraných značiek slnečných okuliarov. Jednoduché uplatnenie zľavového kódu v nákupnom košíku motivuje za pár klikov získať špičkovú kvalitu svetoznámych značiek za výhodnú cenu.

Voucher smartoptika.hu oslovuje široké publikum s cielením na segmenty FASHION, BEAUTY, HOME & DECOR a MEDIA, pri ktorých je očakávaný nadpriemerný response. Zvolená platnosť kupónu 30.06. značí, ako efektívne eshop využiva sezónne mesiace apríl až jún na zvýšenie návštevnosti a podporu predaja.

Sledujte náš blog aj naďalej a nechajte sa inšpirovať veľkými značkami a ich marketingovými aktivitami.

 voucher_SmartOptika_hu

 

Optic World Exclusive

pôsobí na trhu už od roku 1995 a je jeden z najväčších predajcov okuliarov, slnečných okuliarov a kontaktných šošoviek v Maďarsku. Zastupuje tri svetozmáme brandy Marcolin s.p.a. – Guess, Guess by Marchiano Gant; Marchon Europe – Tom Ford, Chloe and Nike;  Luxottica CE a značky ako Ray-Ban, Oakley, Bvlgari apod..

V súčasnosti obsluhuje viac ako 30 špecializovaných prevádzok s optikou a jej maloobchodný predaj sa nachádza až v 42 krajinách. Jej obchody nájdete v nákupných centrách v Budapešti a obchodných domoch Auchan po celom Maďarsku.

Leto bez okuliarov? – „No, to urcite nie!”  Navštívte Smartoptika.hu a presvedčte sa.

  1. Stoklasa, viac ako sto radostí Komentáre vypnuté na Stoklasa, viac ako sto radostí
  2. CREATIVE summit & EXPO 2019 – Slovakia Komentáre vypnuté na CREATIVE summit & EXPO 2019 – Slovakia
  3. 24. Január 2019 E-commerce EXPO Budapešť Komentáre vypnuté na 24. Január 2019 E-commerce EXPO Budapešť
  4. Zmena šatníka s Voucherom UrbanStore Komentáre vypnuté na Zmena šatníka s Voucherom UrbanStore
  5. Na český trh vstúpil módny e-shop About You Komentáre vypnuté na Na český trh vstúpil módny e-shop About You
  6. Online zľavové kupóny pri nakupovaní bude využívať do roku 2021 v USA viac ako 55% ľudí Komentáre vypnuté na Online zľavové kupóny pri nakupovaní bude využívať do roku 2021 v USA viac ako 55% ľudí
  7. Konference WEBTOP100 Praha Komentáre vypnuté na Konference WEBTOP100 Praha
  8. Konferencia INTERNET HUNGARY 2018 Komentáre vypnuté na Konferencia INTERNET HUNGARY 2018
  9. Narodeninová oslava Philips Komentáre vypnuté na Narodeninová oslava Philips