Partnerstvo v sieti

1.BALÍK PLUS je váš partner na generovanie dodatočných zdrojov príjmov v internetovom obchode.

Umožníme vám jednoducho a bez veľkej námahy dosiahnuť atraktívne dodatočné príjmy, a to všetko úplne bez nákladov a nezáväzne. Dáme vás ako online obchodníka dokopy s reklamnými partnermi a dosiahneme tým dodatočnú pridanú hodnotu pre vašich zákazníkov.

Informujte sa o našej ponuke a staňte sa súčasťou siete BALÍK PLUS
s atraktívnym modelom odmeňovania.

Zarábajte na zasielaní balíkov vkladaním reklamných príloh.
Dajte svojim zákazníkom pridanú hodnotu vo forme zľavových kupónov, reklamných darčekov a vzoriek.

IBA 4 KROKY od registrácie v sieti BALÍK PLUS po prvú odmenu

 

1. 2. 3. 4.

Prihlásenie sa do siete BALÍK PLUS

Prihláste sa do siete BALÍK PLUS prostredníctvom našej internetovej stránky. Prihlásenie je bezplatné.

Potvrdením registračného e-mailu bude váš osobný účet v sieti BALÍK PLUS aktivovaný. Na základe registrácie vám bude možné zasielať reklamné prílohy na vkladanie do balíkov.

Objednanie a dodanie reklamných príloh

O každom materiáli určenom na vkladanie vás budeme vopred informovať na vašom osobnom účte BALÍK PLUS, ako aj formou e-mailu.

Po vašom odsúhlasení vám budú zaslané na váš osobný účet podrobné informácie o reklamných prílohách, množstvách jednotlivých príloh a termín ich dodania.
Reklamné prílohy vám následne dodáme na naše náklady na vami určenú dodaciu adresu.

Hneď po prijatí príloh budete môcť začať s ich vkladaním do balíkov a s ich rozosielaním.

Hlásenie stavov

Aktualizujte najmenej raz týždenne na vašom osobnom účte BALÍK PLUS počet rozoslaných príloh, aby sme mohli lepšie plánovať kapacity a sledovať postup rozosielania jednotlivých reklamných príloh.

Na základe vašich hlásení rozpoznáme, či objem reklamných príloh, ktorý vám bol dodaný, bude čoskoro rozoslaný a môžeme vám naplánovať a dodať nové prílohy na vkladanie do balíkov.

Ukončenie rozosielania prílohy a prijatie odmeny

Hneď ako rozošlete celé množstvo niektorej z dodaných príloh, stačí, ak v systéme potvrdíte, že ste dodané reklamné prílohy úspešne povkladali do balíkov a zaslali kupujúcim. Po potvrdení ukončenia vkladania vám bude odmena za príslušnú reklamnú prílohu pripísaná do vášho mesačného vyúčtovania. Následne vám bude za každý mesiac, vždy do 15. dňa nasledujúceho mesiaca, zaslané vyúčtovanie a následne odmena na váš účet.

Upozorňujeme, že vykonávame kontrolné nákupy, v rámci ktorých kontrolujeme, či k vašim balíkovým zásielkam boli priložené stanovené reklamné prílohy. Prispejte aj vy ku kvalite siete BALÍK PLUS! Iba vysokou kvalitou môžeme v budúcnosti zabezpečiť, že vám budeme môcť naďalej dodávať reklamné prílohy. V prípade otázok sa môžete na nás kedykoľvek obrátiť.

Recent Posts

Je radosť nakupovať v Answear. Už vieme prečo!

ANSWEAR.hu a maďarská pobočka BALÍK PLUS začali spolupracovať v roku 2017 a od tej doby mali viac spoločných projektov vo forme print kupónov a online kampaní na kupónovom portáli KUPLIO.hu. Minulý rok sa stal Krisz Sebó country managerom maďarskej pobočky Answear a s nim sme sa porozprávali o zmenách, úspechoch za posledné obdobie, ako aj o plánoch do budúcnosti.

Minulý rok vám priniesol veľa pozitívnych zmien, napríklad sa zmenila vaša web-stránka www.answear.hu. Prečo ste sa rozhodli ju obnoviť?  

To je časť väčšieho procesu. Momentálne pôsobíme v 7 krajinách (Poľsko, Ukrajina, Česko, Slovensko, Bulharsko, Rumunsko, Maďarsko) a samotný brand bol založený v decembri 2010, teda už 9 rokov uplynulo od jej štartu. Bol najvyšší čas na obnovu. V Maďarsku sme začali v roku 2016, avšak online svet sa mení deň čo deň, taktiež sa menia nároky a našou úlohou je tieto zmeny sledovať a udržať krok s nimi. Vytvoriť praktickejšiu, ľahšie ovládateľnejšiu stránku pre našich zákazníkov, kde nákup sa stáva zážitkom bol hlavným dôvodom, kvôli ktorému nastali tieto zmeny.

Prečo je zážitkom u vás nakupovať?

Neviem ako ste vy na tom, ale ja sa vždy niekam ponáhľam. My chceme, aby nakupovanie pre ľudí nebol ďalším z problémov, ale aby sa práve táto aktivita stala pri minimálne strávenom čase mimoriadne efektívna – čo v dnešnej dobe je veľmi zriedkavé. Obnovená stránka a nové funkcie spočívajú práve v tom. Vďaka novým filtrom, ktorá sa nachádzajú nad produktmi oveľa ľahšie možno nájsť hľadaný produkt. Systém automaticky ukladá nastavené filtre, ktoré potom jedným klikom možno aj odstrániť. Ak ste si v ponuke našli vysnívaný produkt, pomocou väčších a detailnejších fotiek a presného popisu produktu, ho môžete bližšie spoznať a pridať si ho k „obľúbeným“ produktom, odkiaľ hocikedy je možné pridať do nákupného košíka. Pri nových funkciách sa zmenil aj celkový dizajn stránky. Ostali sme pri minimalistickom dizajne, však s oveľa viac kategóriami, ktoré sme umiestnili na hlavnej stránke.

Máte aj nový vernostný program…

Áno, každý kto vstúpi do Answear Clubu, dostane oveľa výhodnejšie podmienky. Podstate, za každú objednávku zákazník získava body, ktoré môže uplatniť pri ďalších nákupoch. Aktuálnou novinkou je, že v Answear Clube body môžete uplatniť aj na zľavnené produkty čo znamená, že u nás nakupujte oveľa lacnejšie a to až o 50%

Zmenili ste aj kuriérku službu?

Áno, odteraz nám vysokú kvalitu v doručovaní zásielok garantuje GLS kuriérska služba, a už nie je jedinou. Novinkou sa stala, už aj Zásielkovňa s jej pobočky, v ktorých si naši zákazníci majú možnosť prevziať prípadne vrátiť svoje objednávky.

Aké máte plány do budúcnosti?

Máme veľa plánov a na čo sme hrdí je že zopár z nich máme za sebou už na začiatku tohto roka. Minulý rok sme počas jedej noci presťahovali náš sklad do väčšieho logistického centra. To znamenalo premiestnenie viac ako 2 milioónov produktov, k čomu sme potrebovali 50 kamiónov a stoviek pomocných rúk. Toto bol len prvý krok. Tera kvoli rastúcim nárokom rozvíjame náš zákaznícky servis tak, aby sme na čo najvyššej úrovni mohli obslúžiť čo najviac našich zákazníkov.

Medzi plánmi máme tiež aj to, že v roku 2020 budeme venovať viac pozornosti udržateľnej móde. Minulý rok v Poľsku sme začali EKO projekt s veľkým úspechom. Na základe toho, by sme chceli pokračovať v tomto smere, ale viac o tom vám nechcem prezratiť.

Žiadne tajomstvo nie je natom, že našim cieľom je, aby našu značku spoznalo ešte viac ľudí, k čomu prispievajú aj klasické formy promovania, ale aj kreatívne projekty. Na to je skvelý spôsob spolupráca s vašou sieťou web-shopov, kde pomocou reklamných príloh vkladaných v balíkoch a pomocou online kupónov a bannerov na kuplio.hu dosiahneme tento cieľ.

A keď už sme pri spolupráci, každopádne by sme chceli pokračovať aj v partnerskej spolupráci s vami, aby sme mohli našim zákazníkom ponúkať zľavy aj iných e-shopov. Je to pridaná hodnota, ktorú naši zákazníci majú radi, a my tak získanú províziu za vkladanie do balíkov môžeme využívať na ďalšie marketingové projekty.


Výber toho najlepšieho zo spolupráce s maďarskou pobočkou BALÍK PLUS

 

bp_930x443_answear_hu_3

Bonus katalóg | zima 2019

bp_930x443_answear_hu_1

BALÍK PLUS 2 | jeseň 2019

  1. Najväčší zraz SEO-expertov v Bratislave Komentáre vypnuté na Najväčší zraz SEO-expertov v Bratislave
  2. Chystáte sa na RESHOPER 2020? Komentáre vypnuté na Chystáte sa na RESHOPER 2020?
  3. Möbelix – to najlepšie iba výhodnejšie Komentáre vypnuté na Möbelix – to najlepšie iba výhodnejšie
  4. Kupónový marketing nie je nástrojom len pre internetové obchody Komentáre vypnuté na Kupónový marketing nie je nástrojom len pre internetové obchody
  5. Zľavové kupóny Peek&Clopenburg nie sú len o zľave Komentáre vypnuté na Zľavové kupóny Peek&Clopenburg nie sú len o zľave
  6. Nová tvár Klenoty Aurum pre rok 2019 Komentáre vypnuté na Nová tvár Klenoty Aurum pre rok 2019
  7. Ak slnečné okuliare, tak zo Smartoptika.hu Komentáre vypnuté na Ak slnečné okuliare, tak zo Smartoptika.hu
  8. Stoklasa, viac ako sto radostí Komentáre vypnuté na Stoklasa, viac ako sto radostí
  9. CREATIVE summit & EXPO 2019 – Slovakia Komentáre vypnuté na CREATIVE summit & EXPO 2019 – Slovakia