BALÍK PLUS už aj v Maďarsku a Rumunsku

Spoločnosť BALÍK PLUS rozširuje svoje pôsobenie do ďalších krajín Európy. Po tom čo naša spoločnosť v prvej polovici tohto roka vstúpila na poľský trh, sa zameriavame aj na ďalšie krajiny, kde je kupónový marketing na významnom vzostupe. Nájsť nás už môžete aj v Maďarsku pod názvom CSOMAG PLUSZ a v Rumunsku pod názvom PACHET PLUS.

 

blog-balik 5 krajínPrečo maďarský a  rumunský trh?

Obrat v maďarskom e-commerce za posledný rok dosahoval približne 860 miliónov eur, vzrástol tak až o 30% oproti predchádzajúcemu roku. Z 10 miliónov obyvateľov využíva nakupovanie cez internet až 4,7 milióna užívateľov internetu a viac ako tretina z nich aktívne využíva zľavy a výpredaje.

Aj e-shopy v Rumunsku sa môžu tešiť výraznému vzostupu. Obrat z e-commerce za rok 2015 bol približne 1,1 miliardy eur. Z 19,7 miliónov obyvateľov cez internet nakupuje viac ako 50% z čoho necelých 21% preferuje nakupovanie v zahraničných eshopoch, výpredaje a zľavy.

Máte e-shop aj v týchto krajinách? Staňte sa naším partnerom a generujte zisk. Viac informácií o partnerstve nájdete tu.